Gaisa kompresoru remonts

Gaisa kompresoru remonts

Mēs veicam visu veidu autobusu un automašīnu gaisa kompresoru remontu kompresoriem WABCO, KNORR, MB, MAN, DAF, VOLVO, SCANIA un citiem.

Automobiļa kompresora remonts

Saspiesta gaisa pielietojums šobrīd ir tik izplatīts, ka kompresoru var sastapt  gandrīz katrā automobilī.

Tā kā automašīnas kompresors ir tehniski sarežģīta lieta, nav ieteicams to labot patstāvīgi. Labākais risinājums būs griezties mūsu kompānijā, kas veic kvalificētu automašīnu kompresoru remontu.

Gaisa kompresoru remonts

Neiedziļinojoties tehniskajos sīkumos pašu kompresoru uzbūvē, centīsimies atklāt izplatītākos defektus kompresoru darbībā.

Biežāk sastopamie defekti:

  1. Kompresors slikti pumpē gaisu – problēma var būt vārstos, virzuļos, kā rezultāts – nepietiekošs gaisa spiediens sistēmā.
  2. Troksnis un klaboņa ekspluatācijas laikā. Tāds traucējumu veids liecina par virzuļu grupas bojājumu, iespējams virzuļa pirksta un klaņa defekts, kā arī liela atstarpe starp virzuli un cilindru (vai čaulu).
  3. Liels nodilums cilindrā, šādam defektam piemīt nestabila kompresora darbība, ar izteiktiem klaudzieniem virzuļu grupā un palielināts eļļas daudzums gaisa sistēmā. Šādā gadījumā virzulis jāmaina uz lielāku, bet cilindram nepieciešama izvirpošana/honēšana.
  4. Vārsti netur spiedienu. Šis iemesls ir saprotams, un tā vienīgais risinājums ir bojāto vārstu nomaiņa.

Automobiļu kompresoru remontā sīkumu nemēdz būt. Nepareizs vai nekvalitatīvi izpildīts automobiļa kompresora remonts var novest līdz nepatīkamām sekām un lielākiem tēriņiem nekā vēršoties specializētā servisa centrā.

Mūsu uzņēmums palīdzēs Jums atremontēt automobiļa kompresoru.  Augstas klases speciālisti ātri atklās traucējumu cēloni un to novērsīs.

Gaisa kompresoru remonts