Bloka remonts

Ремонт блоков

Mēs veicam:

  • vieglo, kravas automobiļu, industriālo dzinēju, koģenerācijas staciju MAN, MWM-DUTZ, TEDOM-LIAZ bloku, čaulu un citu agregātu remontu un restaurāciju.
  • dzinēja bloku, motora galvu un citu virsmu slīpēšanu/frēzēšanu (platums līdz 420 mm, garums 1300 mm).
  • cilindru bloku pamatgultņu sēžas vietas atjaunošanu.

Automobiļa dzinēja bloka restaurācija

Ne velti dzinēju sauc par automobiļa sirdi. No šī agregāta nevainojuma darba ir atkarīgas daudzas automobiļa ekspluatācijas īpašības. Transportlīdzekļiem ar lielu nobraukumu bieži parādās nopietnas motora nodiluma pazīmes:

  • parādās zili dūmi no izpūtēja;
  • dzinēja darbība ir nevienmērīga vai dzinējs rada nedabisku troksni visā darbības diapazonā;
  • dzinējam zūd jauda un automobilis vairs nespēj nodrošināt pietiekamu paātrinājumu.

Visas šīs pazīmes liecina par iespējamo problēmu. Šādā gadījumā jāveic dzinēja mehāniskā stāvokļa novērtējums un var būt nepieciešama dzinēja bloka restaurācija.

Bloka remonts

Darba procesā dzinēja cilindrs dilst, tā forma kļūst eliptiska un konusveida, sieniņu virsma nodilst kustīgo daļu berzes dēļ. Virzuļu gredzeni vairs tik labi nepieguļ cilindra sienām un nenodrošina nepieciešamo blīvējumu, ka rezultāta palielinās eļļas patēriņš, zūd kompresija, parādās liekas skaņas palielināto spraugu dēļ. Dzinēja ekspluatācija ar tādiem defektiem ātri noved pie dzinēja salūšanas, tie varētu būt: virzuļu lūzums, kloķvārpsta noklemmēšana, šāļu apraušana, kā arī citi defekti. Šādā gadījumā savlaicīga dzinēja bloka restaurācija būs daudz lētāk, nekā citu dārgu detaļu nomaiņa.

Cilindru bloka restaurācijas pamatā ir rūpnīcā uzstādīto dzinēja cilindru čaulu nomaiņa. Savukārt, cilindru blokus, kas atlieti kopā kā viens vesels, iespējams čaulot, izvirpot, honēt, kā arī izmantot lielāka izmēra remonta virzuļus.

Bloka remonts

Pielietojot šādus risinājumus dzinēja bloka remonts ir daudz lētāks, nekā jauna dzinēja bloka iegāde. Kvalitatīvi atrestaurēts cilindru bloks kalpo tik pat, cik jauns.

Bloka remonts

Veikt dzinēja kapitālremontu un visus nepieciešamos darbus varēsiet, vēršoties mūsu kompānijā.

Augsta līmeņa speciālisti, pateicoties mūsdienīgajam aprīkojumam un jaunākajām tehnoloģijām, palīdzēs pēc iespējas īsākā laikā atrisināt visas iespējamās problēmas, kas saistītas ar dzinēja kapitālo remontu.